Maksevõimalused

Tellimust eest saab tasuda turvaliselt pangalinkide abil (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, Revolut) ja ka krediitkaardiga (Visa, Mastercard).

Tellimuste eest saab tasuda ka pangaülekandega arve alusel. Saadame Teile arve e-posti peale. Teie teete ülekande meie pangakontole. Palun kasutage selgituses tellimuse numbrit. Teie tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole. Peale arve tasumist ning meie pangakontole jõudmist, paneme saadetise Teile poole teele.

Maksete tegemine toimub väljaspool Trinity’s OÜ e-poe keskkonda Montonio vahendusel. Trinity’s OÜ-l puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele. Peale tasumist vajutage palun pangas kindlasti nupule “Tagasi Kaupmehe juurde”.

Trinity’s OÜ pakub Järelmaksu ning Split teenust läbi Montonio.

Montonio järelmaks on nutikas järelmaksulahendus, kus Teil tuleb vormistada kiire ja mugav taotlus. Peale seda saate pakkumise mitmelt krediidiandjalt korraga. Lahendusse on integreeritud TFBank, Placet Group, Bigbank, SVEA Finance ja Holm Bank.

Montonio Split võimaldab Teil valida, kas tasuda:

  • kuu aja pärast;
  • kahes võrdses osas;
  • või kolmes võrdses osas.

Teenus on Teile tasuta ning ei sisalda intresse, haldus- ja lepingutasusid, ega varjatud kulusid. Finantseerimist pakub TFBank.