Tarne ja tagastus

TARNE EESTIS

DPD PAKIAUTOMAAT – 2.50 EUR

Eesti piires toimetatakse saadetis Teile lähimasse pakiautomaati või pakipoodi 1 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui pakk on jõudnud DPD pickup pakipunkti, saab paki saaja teavituse SMS – sõnumi või e-kirja teel.

DPD KULLER – 8.70 EUR

Eesti piires toimetatakse saadetis koju kätte 1 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Tellimuse kättetoimetuspäeva hommikul saab paki saaja SMS-sõnumi, milles on toodud 1 tunnise ajaaken kulleri eeldatava saabumisajaga. Soovi korral on DPD
iseteeninduskeskonnas võimalik jälgida paki teekonna saatust ning muuta kättetoimetuse aega ja kohta.

SmartPOST PAKIAUTOMAAT – 2.59 EUR

Saadetis toimetatakse SmartPOSTI pakiautomaati 1-2 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui pakk on jõudnud SmartPOST pakiautomaati teavitatakse klienti SMS – sõnumi või e-maili teel. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.

SmartPOST KULLER – 6.98 EUR 

Saadetis toimetatakse kliendile kuuel päeval nädalas pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval sobival ajavahemikus (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju. Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS- teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT – 3.08 EUR

Saadetis toimetatakse Teile lähimasse pakiautomaati 1 päeva jooksul tellimuse kinnituse saamisest.

OMNIVA POSTKONTOR – 3.08 EUR

Saadetis toimetatakse Teile lähimassse postkontorisse 2 tööpäeva jooksul tellimuse kinnituse saamisest.

TARNE LÄTTI 

 DPD PAKIAUTOMAAT – 5.50 EUR

Saadetis toimetatakse Teile lähimasse pakiautomaati või pakipoodi 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.

DPD KULLER – 12.70 EUR

Saadetis toimetatakse Teile koju kätte 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT – 6.90 EUR

Saadetis toimetatakse Teile lähimasse pakiautomaati 2 tööpäeva jooksul tellimuse kinnituse saamisest.

TARNE LEETU 

 DPD PAKIAUTOMAAT – 7.50 EUR

Saadetis toimetatakse Teile lähimasse pakiautomaati või pakipoodi 1-5 tööpäevajooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.

DPD KULLER – 13.54 EUR

Saadetis toimetatakse Teile koju kätte 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT – 7.90 EUR

Saadetis toimetatakse Teile lähimasse pakiautomaati 2 tööpäeva jooksul
tellimuse kinnituse saamisest.

TARNE SOOME 

 DPD PAKIAUTOMAAT – 20.66 EUR

Saadetis toimetatakse Teile lähimasse pakiautomaati või pakipoodi 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.

DPD KULLER – 26.30 EUR

Saadetis toimetatakse Teile koju kätte 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.

SmartPOST PAKIAUTOMAAT – 9.98 EUR

Saadetis toimetatakse SmartPOST pakiautomaati Helsingisse 1-3 tööpäeva jooksul mujale Soome 3-5 tööpäeva jooksul. Hoiutähtaeg on 7 päeva.

POSTKONTOR – 11.99 EUR

Saadetis toimetatakse Teile lähimasse postkontorisse Helsingisse 2-3 tööpäeva jooksul mujale Soome 3-5 tööpäeva. Hoiutähtaeg on 7 päeva.

TARNE ROOTSI 

 DPD PAKIAUTOMAAT – 21.53 EUR

Saadetis toimetatakse Teile lähimasse pakiautomaati või pakipoodi 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.

DPD KULLER – 27.62 EUR

Saadetis toimetatakse Teile koju kätte 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.

ÜMBERVAHETAMINE JA TAGASTAMINE

Toodete vahetamiseks/tagastamiseks tuleb esitada tagastusleht 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tooteid on võimalik vahetada teise suuruse vastu ja tagastada 14 päeva jooksul toote kättesaamisest. Kui ei ole teist sobivat suurust väljastame kinkekaardi ostusumma väärtuses mida on võimalik realiseerida üks aasta peale kinkekaardi vormistamist. Rahatagastuse korral tagastab müüja Kliendile ostusumma 14 päeva jooksul alates tagastuse saabumisest. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tagastatava tellimuse eest tasus. Täidetud tagastusleht tuleb saata koos tagastatud tootega müüjale.

Tagastuslehe leiad SIIN.

Toote/toodete vahetamine on kõikidelt ostudelt TASUTA ja selleks on kaks võimalust: 

1. Vahetamine pakiautomaadi kaudu

Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et tagastatavat toodet avades seda ei kahjustaks. Kindlasti eemaldage vana aadressikaart. Paki saatmiseks sisestage pakiautomaati Teile saadetud tagastuskood/pakikood (leiate selle paki saabumise teatest). Vahetatav toode jõuab tavaliselt poodi kolme tööpäeva jooksul.

  • Omniva puhul saab tooteid tagastada samasse automaati, kust pakk välja võeti, selleks palume kasutada SMS-is olevat tagastuskoodi.
  • SmartPosti puhul saab tooteid tagastada igasse Itella pakiautomaati -kasutada sama koodi, millega pakk kätte saadi. NB! Kui saite paki kätte uuest valgest Smartpost pakiautomaadist ning soovite sinna tagastada, siis on vaja endale tagastamise kapikood broneerida iseteeninduses – https://my.smartpost.ee/return_parcel/, sisestades sinna tagastatava paki triipkoodi: https://itella.ee/kuidas-pakki-tagastada/
  • DPD puhul saab tagastada tooted pakiautomaati aadresskaardiga, mis on pakki kaasa pandud. Kui aadresskaarti ei õnnestu skanneerida, siis saate kapiust ka avada triipkoodi all oleva koodiga.

2. Tagastamine kaupluse kaudu

Lisage pakki täidetud tagastusleht. Tooge vahetatav/tagastatav toode meie kauplusesse kus klienditeenindaja viib läbi ümbervahetamis- või tagastamisprotsessi.

Toote saab ümber vahetada ainult sama toote teise suuruse vastu ( kui on saadaval) e-poest tellides. Kauplusest ostetuid tooteid/toodet on võimalik vahetada teise suuruse ning teise mudeli vastu 14 päeva jooksul ostutšeki alusel kaupluses kohapeal. Kauplusest ostetud toodete eest me raha ei tagasta. Kui Klient ei leia endale sobivat teist tooded või mudelit väljastame kinkekaardi ostusumma väärtuses mida on võimalik realiseerida üks aasta peale kinkekaardi vormistamist.

Toote vahetuse/tagastuse korral tagastatakse kliendile ka tasutud transpordi summa.

Ümbervahetatav toode ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

NB! Tagastada ei saa kinkekaarte.

Palume avada tootepakend alati ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.