Vaan.ee koduleht

veebruar 25, 2020 8:54 p.l. Published by

Vajasime oma toodete esitlemiseks ja müümiseks kodulehte. Liikunud erinevate pakkujate vahel valisime välja endale meelepärase kodulehe tegija. Eesmärgiks oli luua visuaalselt ilusa ja disainiga veebileht, kus oleks hea navigeerida ja tooted oleksid ilusti esindatud. Kodulehe tegemine võttis päris kaua aega. Pildistasime mitmeid kordi pilte ümber ja muutsime kodulehe sisutekste.  Koduleht tehti meile WordPressi baasil, mis andis soodsama võimaluse kodulehe loomiseks.

Kodulehe valmistamise juures tehti soovitud muudatused ära. Enamus asju, mida soovisime sai tehtud ja kui soovisime ka muudatusi, siis tehti need tihti tasuta. Koduleht on automaatselt otsimootoritele optimeeritud. Nüüd püüame lisada erinevaid tooteid ja infot ja ootame kliente veebilehelt toodetega tutvuma ja ostma.

Kodulehe mobiilne versioon on kompaktne ja kiire. Loodame saada oste ka mobiilsetelt kodulehe kasutajatelt. Leht on adaptiivne ja peaks toimima erienevatel seadetel. Kui teil on probleeme kodulehe kasutamisega või esineb mingi tõrge, siis palun meiega ühendust võtta.

Categorised in:

This post was written by admin

Comments are closed here.